![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/05/184738765_1392588317759856_4679646242697230154_n-1.jpg)
Завершилась ініціатива мережі торгівельних центрів МЕТРО «Поділись Великоднім сніданком», яку підтримав Карітас Маріуполь.
Під час благодійної акції за участі волонтерів Карітасу, студентів з МДУ, УАЛ та ДонНМУ, та небайдужих клієнтів МЕТРО, вдалося зібрати велику кількість продуктів харчування (круп, макаронних виробів, соняшникової олії, цукру, борошна, консервів, печива, тощо).
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/05/189700078_305688597767569_4457395204473931849_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/05/181e13faf74d634505cbaaee65on-kartiny-i-panno-lisichki-lepyat-pryaniki-akvarel-zhikle-1024x768.jpg)
Ці продуктові набори були доставлені самотнім підопічним благодійного фонду. Така підтримка розчулила цих людей, які часто зневірюються у тому, що комусь є діло до їх життя, що комусь не байдуже до їх долі.
Дякуємо нашим партнерам METRO Cash & Carry Ukraine за надану можливість допомогти нужденним, волонтерам та відвідувачам магазину за їх чуйність та доброту! Разом ми зробили гарну справу!
“Простір Підтримки” Карітасу Маріуполь працює в рамках проекту “Створення соціальних центрів для посилення можливостей подолання труднощів та розвитку потенціалу самодопомоги постраждалих від конфлікту людей і громад в Україні” за підтримки Карітасу Німеччини та Карітасу України.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/