![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/131889910_1895194120633900_535399910585962035_o.jpg)
У грудні в Карітасі Кам’янське завершився цикл тренінгів з трансформації конфліктів, які проводили для соцпрацівників міста.
Протягом чотирьох місяців тривала серія тренінгів, які проводила для соцпрацівників психолог – тренер проекту «Долаючи розломи в громадах» Марина Кузнецова.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/131891763_1895193880633924_556870157803588980_o-1024x768.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/131890741_1895193970633915_114839637549579726_o-1024x768.jpg)
В програмі розглянули та відпрацювали такі теми:
– поняття та види конфлікту, причини та наслідки;
– класифікації конфліктів;
– стадії ескалації конфлікту;
– стратегія поведінки в конфлікті.
На завершальному занятті, у грудні, говорили з соцпрацівниками про ресурси, їх пошук, відновлення та зберігання для більш продуктивного, гармонійного життя та ефективної роботи.
Тренінги відбулися в межах проєкту «Долаючи розломи в громадах» за підтримки «Карітас України», «Карітас Німеччина» та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/