![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/12/268969041_2591780997633193_297099004097561033_n.jpg)
20 грудня 2021 року, команда Карітасу Дрогобич відкрила творчу майстерню. Вона функціонуватиме для потреб людей з інвалідністю Дрогобицького регіону.
Планується, що у майбутньому майстерня переросте в соціальне підприємство, що забезпечить роботою людей з інвалідністю.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/12/268574510_2591780854299874_6553711866448283879_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/12/268571015_2591781070966519_422021058456177717_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/12/269619355_2591780787633214_6881165442550665506_n-1024x683.jpg)
Серед головних напрямів праці інклюзивної творчої майстерні – це ремонт та реставрація меблів, створення творчих продуктів, проведення мистецьких майстер-класів з елементами інклюзії.
На цьому заході були присутні найближчі друзі – працівники Карітасу Самбірсько-Дрогобицької єпархії, гості та волонтери, мешканці спільноти взаємодопомоги “Наша хата”, також було приємно бачити голову Дрогобицької РДА Степана Кулиняка , який подарував цінні, а саме головне, потрібні подарунки за що – щиро дякуємо.
Вдячні також заступниці начальника управління соціального захисту населення при міській раді Галині Лаб’як за вашу участь, присутність, та підтримку! Цей інклюзивний простір дозволить проводити спільні майстер-класи, воркшопи для школярів і молоді з інтелектуальними порушеннями Центру “Дивовижні долоні”, мешканців “Наша хата”.
Це нове обладнання забезпечить ефективну соціальну та трудову реабілітацію для осіб з інвалідністю через їх залучення до діяльності в створеній творчій майстерні «Кольоровий світ».
Проект реалізовано БФ Карітасом СДЄ УГКЦ за безпосередньої підтримки та фінансування БФ «Вплив».
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/