![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/79736941_576495473135996_2307917508482433024_n.jpg)
Цього року 90 дітей з 6 локацій проекту «Стійкість та Розвиток» Карітасу Краматорськ взяли участь в акції «Допоможи Св. Миколаю прийти до дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, дітей сімей ВПО та учасників АТО».
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_9309-scaled.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_9327-scaled.jpg?fit=640%2C960)
Діти писали листи Миколаю, де розповідали про себе про свої таланти, про свої радості і переживання. Деякі своїми руками робили подарунки святому, гарно прикрашали конверти, малювали малюнки, самі писали віршики.
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_9330-scaled.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_9338-scaled.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_2479-scaled.jpg?fit=640%2C960)
І ось довгоочікуваний день настав – діти були схвильовані, щастям горіли їх оченятка, адже це справжнє диво! Миколай почув їх і привіз те, що вони замовляли.
Проект «Стійкість та Розвиток» БО «БФ «Карітас Краматорськ» щиро дякує Карітасу Коломия та усім небайдужим, хто дав можливість дітям повірити в диво!
Нехай ваші добрі діла множаться. Вам та вашим близьким здоров’я, благополуччя та миру.