![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/02/dsc9184-a694b538b06e17634a92a6e66574db14.jpg)
22.02.2019 року виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив перелік соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Соціальний захист», яким надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми співфінансування цих проектів.
Проект «Соціальна майстерня для особистісного росту осіб з вадами ментального розвитку» від Карітасу Львів визнаний одним з 10 кращих соціально-культурних проектів громадських організацій Львова.
Зокрема, ініціатива Карітасу Львів отримає підтримку від управління соціального захисту у сумі 46 976,00 грн.
Categories:
Новини