![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/12/267571488_3132652466966472_4657528504693196948_n-2.jpg)
Понад тисячу дітей отримали омріяні подарунки в рамках акції “Листи до Святого Миколая” від Карітасу Хмельницький. Про її старт благодійний фонд “Карітас” оголосив 15 листопада.
Днями акція фінішувала. Малеча з багатодітних сімей, сироти, діти з інвалідністю отримали те, про що просили Чудотворця в листах. Втілити їхні бажання допомогли небайдужі благодійники.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/