![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_4976.jpg)
Наприкінці серпня місяця у благодійному фонді «Милосердя-Луганськ», за фінансової підтримки МБФ «Карітас України», відбулася благодійна акція «Шкільний портфелик 2019».
Необхідне шкільне приладдя разом з шкільними портфеликами отримали 25 майбутніх першачків – бенефіціарів проекту «Стійкість та розвиток».
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_5048.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_5049.jpg?fit=640%2C427)
Допомога надана сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах і проживають у населених пунктах: смт Станиця Луганська, с. Валуйське, с. Вільхове, розташованих уздовж лінії розмежування на сході України.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_4967.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_4978.jpg?fit=640%2C466)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_5000.jpg?fit=640%2C427)
Надана з боку Карітасу України допомога, в умовах активного військового конфлікту, має величезний психологічний та соціальний ефект для населення, що проживає в буферній зоні. Конфлікт, який триває протягом уже п’яти років поспіль, призводить до морального та фізичного виснаження людей. Таким чином, реалізація даної акції сприятиме відновленню довіри між людьми