![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/03/dsc_0058-1536x1024-1.jpg)
4000 кг благодійної допомоги, що була зібрана в різних гуманітарних куточках працюючих відділень транспортної компанії “Нова пошта”, цими днями компанія доставила до офісу Карітасу Запоріжжя
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/03/20220314_123222-scaled-e1647348938503-1536x979-1-1024x653.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/03/20220314_123257-1536x1536-1-1024x1024.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/03/20220314_123301-1536x1536-1-1024x1024.jpg)
Теплий одяг, ковдри, побутова хімія (пральний порошок, гель для прання, шампуні), засоби особистої гігієни були пофасовіні. Сформовані волонтерами благодійного фонду пакунки за потребами будуть передані людям, які опинилися у складному становищі через військові події.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/03/dsc_0058-1536x1024-2-1024x683.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/03/dsc_0064-1536x1024-1-1024x683.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/03/dsc_0112-1-scaled-e1647350270882-1024x584.jpg)
Дякуємо нашим партнерам за допомогу!
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/