Image

Набори індивідуального захисту для бенефіціарів м. Золоте

0 Comments

Пандемія Covid-19 та карантинні обмеження вже значною мірою вплинули на здоров’я людей та їхній добробут.

Ситуація особливо важка для людей похилого віку, які є в групі високого ризику захворювання, багато з них мають декілька вразливих місць, такі як, хронічні захворювання, інвалідність та економічні труднощі, і вони більш схильні до ізоляції та не мають доступу до медичної допомоги.

Одним із напрямків проекту «Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях» є забезпечення найбільш вразливих мешканців засобами індивідуального захисту, що включають в себе маски, антисептик та інформаційні листівки протидії Covid-19 та домашньому насильству.

В травні, 90 бенефіціарів м. Золоте були забезпечені наборами індивідуального захисту від співробітників Карітасу Донецьк для пом’якшення ризику подальшого розповсюдження Covid-19.

У період пандемії Covid-19 працівники Карітас дотримуються підвищених засобів захисту та працюють за новими протоколами з безпеки.

Проект фінансується Австрійським агенством розвитку (ADA) за кошти Австрійського співробітництва з питань розвитку та Карітас Австрія.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь