![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/03/54522318_335015260484605_2261624203482497024_n.jpg)
24 березня 2019 року, під час 5го весільного семінару «Веддінг парті» (Wedding Party) у Запоріжжі відбувся благодійний аукціон.
На інтерактивному заході місцевим благодійникам вдалось зібрати 8 385 грн.
Другий рік поспіль за збір коштів відповідали співробітники Карітасу Запоріжжя.
Під час заходу, організатори пропонували майбутнім молодятам весільні лоти – послуги фотографів, перукарів, артистів – у форматі аукціону. Усі кошти щасливі власники лотів вкидали до скриньки пожертв Карітасу.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/03/54435688_335015227151275_1333675173194235904_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/03/54517913_335039803815484_3081448334037090304_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/03/54798919_1231755186991918_5466780656639934464_o.jpg)
Особливою популярністю серед гостей весільного семінару також користувалися «конверти-сюрпризи» з можливістю отримання якоїсь весільної послуги та смачних тістечок, виручені кошти від яких також йшли на благодійність.
Всі зібрані кошти благодійники з Карітасу використають на організацію унікальної екскурсії до Запоріжжя дітей з буферної зони, а саме з міст Красногорівка та Мар’їнка Донецької області.
Діти познайомляться з островом Хортиця на козацькій чайці, відвідають Запорізьку Січ та побачать унікальну природу плавнів.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/03/55861207_1231753050325465_6878113451340726272_n.jpg)
Організація екскурсії планується на травень 2019 року. Зібрані кошти будуть витрачені на транспорт, харчування та сувеніри для близько 30 дітей.