![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_9894.jpg)
Делегалія Карітасу Австрії на чолі з президенткою Андрас Кнапп та делегацією Карітасу України з президенткою Тетяною Ставничою оглянули встановлені на Київщині модульні будинки.
Делегації оглянули нові модульні будинки, що отримали жителі Великої Димерки на Київщині. Їхнє житло зруйнували російські війська. На кожному подвір’ї – залишки будинків, які деякі родини будували все життя.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_9836-1024x576.jpg)
Вдалося встановити 14 сучасних нових будинків завдяки Карітасу України у рамках спільного проекту з Карітасом Австрії та завдяки підтримці донорів Neighbour In Need (NIN).
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_9705-1024x682.jpg)
«Будиночок повністю облаштований, для життя є все необхідне — санвузол, кухня, два спальних місця, тобто є спальня одна і є також спальня друга. Встановлення модульних будинків дозволяє забезпечення гідних умов проживання, призначених для 3 осіб,» – розповідає менеджерка проєкту Ульяна Крись.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_9754-1024x682.jpg)
Модульне житло обладнане електроенергією, опаленням та водопостачанням.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_0018-1024x682.jpg)
Загалом Велика Димерка перебувала в окупації російської армії близько місяця. За цей час росіяни зруйнували в селище майже 700 домів та інфраструктуру.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_9686-1024x682.jpg)
Для кожного важливо відновити свій дім!
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #війна #Карітас України