Image

Благодійна акція

0 Comments


Святий Миколай у кожному з нас
19.11.2009
За доброю традицією Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії розпочинає благодійну акцію на допомогу потребуючим та неповносправним дітям «Святий Миколай у кожному з нас. На кошти зібрані впродовж акції Карітас зробить подарунки дітям,які могли б залишитися у цю казкову ніч без маленького дива, на яке щороку чекає кожна дитина.
Спеціальні скарбнички з логотипом Карітасу та інформацією про акцію будуть розставлені у Дрогобичі, Самборі, Трускавці, Бориславі та Стебнику. Ці скарбнички можна знайти у магазинах, банках, аптеках, автозаправних станціях, державних установах. У таку скарбничку Ви можете скласти свою пожертву та бути впевненими, що вона буде призначена на допомогу потребуючим дітям у день Св. Миколая.
Новацією цьогорічного благодійного заходу буде однодневна акція у центрі Дрогобича. Одне з дерев планується святково прикрасити та почепити на нього листи із історіями конкретних потребуючих людей. Працівники та волонтери Карітасу роздаватимуть ці листи жителям Дрогобича. Допомогти даним потребуючим особам можна буде пожертвувавши кошти одразу на місці. Кошти зібрані у даному заході будуть виключно адресною допомогою.
«Акція «Св. Миколай у кожному з нас» – це маленький промінчик надії для усіх обездолених дітей у такий скрутний час. Ми сподіваємось, що вона надихне Вас допомагати потребуючим та бути милосердним і добрим Св. Миколаєм», – говорить Ірина Дзюрах, координатор акції.
Долучитись до акції можна також переказавши благодійну пожертву на банківський рахунок Карітасу з поміткою «Благодійна акція Св. Миколай у кожному з нас». Пожертву можна передати особисто, прийшовши у Карітас.

Categories: Новини

Залишити відповідь