Image

Справжня чоловіча гра

0 Comments


Карітас організував товариський футбольний матч
26.10.2009
23 жовтня Карітас Івано-Франківськ УГКЦ в рамках проекту «Центр дозвілля та соціальної адаптації молоді з розумовою неповносправністю» організував футбольний матч, який відбувся на базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання за сприянняголови федерації футболу Василя Луцького, який неодноразово допомагав нам у проведенні такого заходу.
 
Учасниками даного спортивного заходу стала молодь з особливими потребами та волонтери  Карітас, оскільки фізичний рух сприяє розвитку фізичного здоров’я та покращенню самопочуття молоді з особливими потребами. Серед запрошених були  директори, вчителі та діти реабілітаційних центрів, які радо зайняли лави вболівальників. Адже нас всіх об’єднує бажання бути здоровими та щасливими!
 
 
Під час футбольного матчу молодь грала спритно… Гарно! Віддано! Дружньо! У грі вони зуміли перебороти всі свої переживання та труднощі. Отож, товариський футбольний матч був важливим як для молоді з особливими потребами, так і для їхніх батьків та друзів, які прийшли підтримати їх під час гри.
 

Categories: Новини

Залишити відповідь