![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/03/52720414_371733533416335_1385471198883741696_n.jpg)
В кінці лютого 2019 року в рамках проекту «Зміцнення соціальної згуртованості» команда Карітасу України здійснила моніторинговий візит в Волноваху. Обговорювались питання щодо реалізації проекту, виклики та подальша діяльність Центру.
З травня 2018 року в Волновасі було відкрито «Центр соціальної згуртованості». За цей період понад 500 місцевих мешканців, в тому числі ВПО відвідали заходи центру та отримали соціальні послуги.
![](https://i1.wp.com/caritas-ua.org/wp-content/uploads/2019/03/0-02-05-00d8b2a52fcff6e489f12fb290dd1434c8ce647a195c37f69cd5e5c463a80b31_364f41b8.jpg?fit=640%2C413&ssl=1)
В центрі відбувається багато активностей як для дітей так і для дорослих. Працює клуб англійської мови, кулінарний гурток, майстер класи для дітей, клуб підготовки до школи, клуб «золотий вік» для людей похилого віку, організовуються різноманітні свята.
![](https://i2.wp.com/caritas-ua.org/wp-content/uploads/2019/03/WP_20181206_10_45_42_Pro.jpg?fit=640%2C360&ssl=1)
Налагоджена співпраця з міською радою та місцевими благодійними організація, проводяться круглі столи та зустрічі де вирішуються соціальні проблеми громади та організовуються заходи для посилення її згуртованості.