Команда Карітасу України здійснила моніторинговий візит в Волноваху

В кінці лютого 2019 року в рамках проекту «Зміцнення соціальної згуртованості» команда Карітасу України здійснила моніторинговий візит в Волноваху. Обговорювались питання щодо реалізації проекту, виклики та подальша діяльність Центру.

З травня 2018 року в Волновасі було відкрито «Центр соціальної згуртованості». За цей період понад 500 місцевих мешканців, в тому числі ВПО відвідали заходи центру та отримали соціальні послуги.

В центрі відбувається багато активностей як для дітей так і для дорослих. Працює клуб англійської мови, кулінарний гурток, майстер класи для дітей, клуб підготовки до школи, клуб «золотий вік» для людей похилого віку, організовуються різноманітні свята.

Налагоджена співпраця з міською радою та місцевими благодійними організація, проводяться круглі столи та зустрічі де вирішуються соціальні проблеми громади та організовуються заходи для посилення її згуртованості.