![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/fb_img_1708889023204.webp)
Метою Меморандуму є об’єднання зусиль для підтримки внутрішньо переміщених осіб та людей, які постраждали внаслідок військової агресії або окупації, забехпечення їм права на безпечне та гідне життя, підвищення рівня соціальної та правової захищеності.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/428611913_725918636326089_8423928298206352441_n-1024x682.jpg)
Підписали угоду директор тернопільського осередку Карітасу отець Роман Загородний та директор Тернопільської обласної дитячої лікарні Григорій Корицький.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #карітас тернопіль