![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/242518299_3054409444844713_2682961818404259818_n.jpg)
Минулого тижня працівники та волонтери Карітасу Івано-Франківськ відвідали Олешанську об’єднану територіальну громаду. Розповідали перехожим про те, як не потрапити у ситуацію торгівлі людьми, як розпізнати, що вас намагаються втягнути у незаконну аферу та куди звертатися у разі, якщо ви або ваші рідні зазнали експлуатації.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/242652567_3054409391511385_1171717177733935274_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/242558321_3054409521511372_7768233342830428999_n.jpg)
Більше інформації можна дізнатися за телефонами:
БО “БФ “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ” (095) 024 62 16 (068) 322 49 77
Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 0 800 505 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів)
527 (безкоштовно для абонентів Київстар, МТС, Life).
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/3.jpg)
Інформаційна акція відбулася у рамках проєкту «Посилення мережі консультаційних центрів з протидії торгівлі людьми в Україні 2021» за фінансової підтримки Карітасу Іспанії Cáritas Española та Карітасу Кореї.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/