![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/rcmqx0l3e2fvbdb4fnu440pg85bgsdcz.jpg)
Вже вісім років поспіль до Дня святого Миколая осередок Карітасу в Одесі організовує свято, а з ним і збір книжок для малечі. Тоді й народилася акція «100 помічників Святого Миколая» – фонд зібрав 100 книжок для 100 дітей.
Цьогоріч Карітас Одеса вирішив зосередитись на зборі книг для дітей військових, дітей загиблих і зниклих безвісти, а також евакуйованих дітей.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/qmtohorz4lz70bqne6abr5gkvqvjqt14-1024x742.jpg)
Підтримуючи та розуміючи це, ми хочемо все ж організувати свято для юних відвідувачів наших дитячих центрів: синів і дочок загиблих і зниклих безвісти військових, а також евакуйованих дітей.
Наразі потрібно зібрати 300 книжок для дітей різного віку, котрі зараз перебувають в Одеській області. Допомогти з цим завданням можуть всі охочі.
Для цього потрібно зібрати 30 000 грн, на які Карітас Одеса закупить дитячі видання, котрі дітлахи отримають на святі до Дня Святого Миколая 6 грудня. Також ця ініціатива допоможа підтримати українські видавництва і популяризувати українську книгу та читання серед молоді.
Пожертвувати на придбання книжок можна за ПОСИЛАННЯМ.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #карітас одеса