Image

Карітас Львів презентував свою діяльність на «Соціальному форумі» у Львові

0 Comments

17 листопада 2019 року, у Всесвітній день бідних, БФ «Карітас-Львів УГКЦ» презентував свою діяльність на Соціальному Форумі у Львові, що відбувався у приміщенні Центру Митрополита Андрея Шептицького.

Працівники і друзі Карітасу Львів представили проекти «Соціально-педагогічна робота з дітьми і молоддю», «Кризовий центр «Діти вулиці», «Центр дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами», «Обізнаний та готовий до Німеччини», «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громади», «Школу волонтерства».

Відвідувачі та учасники Форуму мали можливість переглянути відеопрезентації цих напрямків діяльності, отримати роздаткові матеріали. На Форумі були також представлені вироби, виготовлені молоддю з інвалідністю, якою опікується БФ «Карітас-Львів УГКЦ». Серед цих виробів – листівки ручної роботи, намисто, прикраси тощо.

Основною метою «Соціального форуму», ініціатором якого виступив Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було ознайомлення мешканців міста з тим, які соціальні послуги надають у Львові. Також представники громадських організацій і благодійних фондів мали можливість поспілкуватись між собою і налагодити тіснішу співпрацю, щоб спільно могти робити добрі і потрібні речі для львів’ян.

Categories: News | Новини
uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: