![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/391599641_714995700656230_2075674931782834343_n.jpg)
Освятив нову амбулаторію Преосвящений Владика Василій Івасюк. На відкриття завітали представники Карітасу України, міської влади, керівництво лікувальних закладів міста та духовенство.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/391593547_714997110656089_7036188913179562262_n-1024x683.jpg)
Медичний центр Святого Франциска зібрав висококваліфікованих лікарів та якісне медичне обладнання. Заклад розташований в доступному місці, послуги можна отримати без черги.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/391598330_714996903989443_8159479042034870688_n-1024x683.jpg)
Медичний центр запрошує охочих ознайомитися з послугами та задекларуватися з сімейним лікарем пані Оксаною Боледзюк.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/391589609_714997003989433_2154992511731700067_n-1024x683.jpg)
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/