![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/44acf66b96fd7201.jpeg)
У закладі молодь з ментальною інвалідністю може соціалізуватися та освоювати навички офіціанта та баристи. Відкриття кав’ярні розпочалося з освячення приміщення владикою УГКЦ Йосафатом Мощичем.
Це соціальний проект з адаптації, соціалізації та підготовки молоді з ментальною інвалідністю до подальшого працевлаштування. Тут стажуватимуться молоді люди з ментальною інвалідністю віком від 18 до 35 років, а освоївши вміння та навички кухаря, офіціанта, баристи тощо матимуть змогу працевлаштуватися в інші заклади. У кав’ярні проводитимуть майстер-класи як для бенефіціарів Карітасу Чернівці, так і для інших охочих.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/image.jpg)
Кав’ярня є також доступною для людей на кріслах колісних, тут облаштований підйомник. Це середовище, в якому затишно всім.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/aabaa74a2fa38241-1024x768.jpeg)
«Каву і тістечка до неї тут не „купують“, ними пригощаються за пожертву. Спосіб віддячити за каву чи солодощі — пожертва, яку можна зробити за QR-кодом, розміщеним на столиках, барній стійці і стінах затишного закладу», — зазначають у Карітас Чернівці.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/161c54cc3f446c31-1024x768.jpeg)
В події, окрім найперших користувачів закладу, взяли участь представники влади, духовенства, доброчинці.
Кав’ярня працюватиме від понеділка до суботи від 9:00 до 20:00. В неділю тут буде вихідний.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #карітас чернівці