Триває проєкт ДоБаДі, спільний проект Карітасу України, БФ «Життєлюб» та «Нової пошти», завдяки якому люди «золотого віку» отримують продуктові пакунки, закуплені на кошти соціально-відповідального бізнесу. Вони раді, коли до них приходять з Карітасу, адже це не лише можливість отримати подарунок, а й поговорити, розповісти. А ми записуємо їхні історії, аби розповісти – адже у них історія нашої країни очима звичайних людей…
Володимир Арамович народився у 1948 році у Баку, у багатодітній родині. Коли він був 15-річним хлопцем в нього померла мати, сестру до себе на виховання взяла рідна тітка, а його з братами відправили до дитячого будинку. Відслужив військову службу у Німеччині. Після повернення з армії працевлаштувався у рідному місті на машинобудівний завод фрезерувальником.
Сімейне життя у чоловіка було складним. Перша дитина, дуже бажана, померла при пологах. Коли очікували другу дитину виявилось, що буде двійня, але на жаль при пологах одна дитина померла, а друга народилася з інвалідністю. У 1989 році почалась Карабахська війна, і родину вимушена була покинути свою батьківщину та поневірятися по різних країнах. У цей період у Володимира Арамовича помирає дружина. У 1991 році він опинився у Мелітополі, де влаштувався на завод фрезерувальником маючи сина з інвалідністю на руках. Володимир Арамович не скаржиться на долю, підтримує свого сина і дуже вдячний за підтримку інших людей які про нього піклуються. Продуктовий пакунок від ДоБаДі став дуже доречним!
Пані Ольга народилася у 1952 році на Полтавщині. Історія її родини – це історія багатьох ключових подій української історії XX ст. Дідуся по маминій ліні забрали на війну, з якої він не повернувся. Бабуся сама ростила дітей, з дитинства привчала до праці. Мати її під час війни працювала трактористкою.
У 1933 році під час голодомору за один тиждень від голоду померли мати, батько і четверо братів батька пані Ольги – він з братом єдині вцілили з великої родини і потрапили до інтернату, але брат швидко помер, тому по батьківській лінії у пані Ольги рідні практично нема. Сама вона Ольга закінчила Полтавський сільськогосподарський технікум за спеціальністю «Гідромеліорація» та за направленням потрапила до Новоселиці Чернівецької області. Тут вийшла заміж народила двох дітей, виховує онуків, яким розповідає історію свого роду, вчить чуйності та доброті…
Карітас України проводить постійний збір коштів від благодійників, аби 50 українців дорослого віку з Волновахи щомісяця могли отримувати такі ж великі продуктові набори. Допомогти просто – переходьте на https://caritas.ua/causes/dobadi-volnovakha/
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/