Image

Допомога Програми U-LEAD у боротьбі з коронавірусом

0 Comments

Карітас України у співпраці з програмою «U-LEAD з Європою» розпочинає новий проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19». Про це та  багато іншого йдеться у листі керівника Програми «U-LEAD з Європою» Бастіана Файгеля головам об’єднаних територіальних громад від 4 травня 2020 року.

Шостий тиждень поспіль директор Програми надсилає інформаційні листи об’єднаним територіальним громадам про актуальні зміни в законодавстві, боротьбу з COVID-19, віддалену роботу органів місцевого самоврядування тощо.

Проєкт підтримки ОТГ у боротьбі з COVID-19 передбачає надання допомоги 936 сільським та селищним, а також об’єднаним територіальним громадам невеликих міст. У результаті реалізації проєкту кожна з цих ОТГ отримає дві «Скриньки здоров’я громади», що міститимуть засоби індивідуального захисту та предмети першої необхідності для роботи працівників галузі охорони здоров’я: рукавички, маски, окуляри, халати, безконтактні термометри, респіратори та дезінфікуючі засоби.

Ці скриньки стануть вагомою допомогою медичним працівникам, і, оскільки процес закупівель вже розпочато, очікується, що комплекти надійдуть у кожну ОТГ до кінця травня.

Представники Карітасу України вже зв’язуються із кожною ОТГ електронною поштою та надають інформацію про наступні кроки для отримання цієї допомоги.

Більше інформації про підтримку об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19 дивіться тут: https://caritas.ua/giz/ (для переходу натисніть)


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X