![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/343395944_731690875107023_7492661874194152206_n.jpg)
Депутатка Європарламенту від Чехії Міхаела Шойдрова 27 квітня приїхала в Коломию, щоб побачити, в яких умовах живуть переселенці, зокрема — діти. Згодом вона розповість про свій візит колегам з Європарламенту.
Щоб донести світовій спільноті думку про важливість продовження надання допомоги в цьому напрямку, депутатка Європарламенту хотіла на власні очі побачити роботу Карітасу в Україні.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/343412392_5987200084699285_6810293228366780767_n-1024x682.jpg)
Міхаела Шойдрова в Україні перебуває вперше від початку повномасштабної війни. Депутатка розповідає: війна економічно відобразилася на житті людей і в Чехії, але вони продовжують підтримувати Україну.
Депутатка Європарламенту говорить, що має намір допомогти організувати літній відпочинок для українських дітей. Такі вакації не потребуватимуть великих фінансових витрат.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/343398219_1023433879063022_8226098601126265755_n-1024x682.jpg)
Окрім питань дітей, команда Карітасу розповіла про інші напрямки своєї діяльності в період повномасштабної вторгнення. “Це — короткочасне житло для людей, але бачу, що вони щасливі. Пані з Харкова, з якою ми розмовляли, сказала, що знайшла тут свій другий рідний дім. Тому “Карітас” виконує дуже важливу роботу”, — розповідає Міхаела Шойдрова.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/343388985_1410598939716869_4589273341277435963_n-1024x682.jpg)
Встигли завітати й до шелтеру Карітас Коломия та Будинку сімейного типу сестри Вероніки. Там поспілкувались з їхніми мешканцями та навчились від наймолодших багато цікавого. «Це — короткочасне житло для людей, але бачу, що вони щасливі. Пані з Харкова, з якою ми розмовляли, сказала, що знайшла тут свій другий рідний дім. Тому Карітас виконує дуже важливу роботу», — розповідає Міхаела Шойдрова.
Переселенці живуть у шелтері безкоштовно. У прихистку їм дають продукти, засоби гігієни та одяг.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/343400801_650639170235939_9032672799690429894_n-1024x682.jpg)
Також завітали до міського голови Богдан Станіславський та обговорити співпрацю з владою на різних рівнях.
«Я приємно вражена тим, що побачила», – сказала наостанок пані Міхаела.
Карітас Коломия опікується дев’ятьма шелтерами. Також планують відкрити десятий, розповідає директор організації отець Сергій Триф’як. З його слів, співпраця з Карітасом Чехії є дуже плідною. Зокрема за період повномасштабної війни волонтери передали майже 300 генераторів, які з Коломиї спрямували до інших сіл і міст країни.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проєкт – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: