Image

У Нововолинську Карітас надав допомогу 20-ом молодим матерям

0 Comments

18.12.13, Волинь
Напередодні Різдвяних свят в Україні стало доброю традицією святкувати День Благодійника. Цей день в Україні відзначають з 2007 року в другу неділю грудня з метою утвердження принципів гуманізму і милосердя, сприяння розвитку благодійної діяльності та на підтримку ініціативи громадських організацій.

«Цілком справедливим є твердження про те, що благодійність є найбільшим виявом гуманності. Гуманність — це здатність однієї людини ставитися по-людськи до іншої. Ця здатність виявляється багато в чому, наприклад, у чуйності, повазі, любові до інших, умінні співпереживати їм, прощати їхні людські недоліки й вади. Благодійник — це не професія, а поклик душі. І те, що день благодійника відзначають на всеукраїнському рівні, можливо, допоможе залучити до цієї приємної та потрібної справи якомога більше небайдужих людей», — переконаний о. Володимир Кметь, директор волинського Карітасу.

В Нововолинську Карітас Волинь долучився до Дня благодійника нещодавно добрими справами. Завдяки допомозі Карітасу України та Карітасу Швейцарії працівники нашої регіональної організації роздали  подарунки породіллям Нововолинського пологового будинку та іншим потребуючим. У святкові подарунки увійшли комплекти одягу для немовлят, засоби гігієни та книжечки.

Розпочався День Благодійника місцевого Карітасу в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який від початку діяльності фонду виступає партнером в наданні соціальних послуг особам, які опинилися в складних життєвих обставинах. Фахівці  соціального центру запросили п’ятеро членів сімей, які мають новонароджених дітей або мають народжувати. Директор Карітасу Волинь о. Володимир Кметь розповів коротко про мету фонду, соціальні проекти, які реалізовуються, та вручив подарункові комплекти молодим та майбутнім мамам. Також він побажав породіллям, щоби їх дітки були здоровими та росли на радість своїм батькам і найважливіше: щоб батьки пам’ятали про молитву своїх дітей та молилися за їхнє майбутнє.

Наступним благодійним кроком було вручення подарункових комплектів молодим мамам в пологовому будинку. Загалом було вручено 13 комплектів. Для присутніх молодих мам і жінок, що очікують малят отримані подарунки стали справжньою приємною несподіванкою. Вони щиро дякували працівникам благодійного фонду і бажали сил та натхнення для здійснення майбутніх добрих справ.

Розповідає Вікторія Скриннікова, координатор дитячих програм у Карітасі Волинь: «Благодійність передбачає дієве ставлення людей одне до одного, спрямоване на підтримку і допомогу тим, хто цього потребує. Таке розуміння сутності благодійності й стверджує в думці, що саме ця здатність людської натури є найвищим виявом людського в цій натурі. Не просто поспівчувати, не просто любити, не просто бути добрим, а відкинувши власні інтереси й проблеми поспішати на допомогу іншим!

Ось насправді людяний і людський крок, на який, на жаль, у реальному житті далеко не кожен здатний. Мабуть, саме тому благодійність завжди в народі вважалася й уважається вищою чеснотою, а ті, хто здатні на неї, здобувають щиру шану й пам’ять».

Categories: Новини

Залишити відповідь