Image

Карітас Київ надав допомогу 12 геріатричним центрам

0 Comments

25.08.2014, Україна
Київський Карітас надав допомогу сотням людей похилого віку, які перебувають у геріатричних центрах у різних регіонах України. Ця допомога стала можливою завдяки співпраці з компанією «Київстар» та Українською Біржою Благодійності.

Допомога та підтримка людей похилого віку – пріоритет діяльності Карітасу Київ. Впродовж більш як 10 років працівники місцевого Карітасу допомагають самотнім пристарілим людям, інвалідам, пенсіонерам, невиліковно хворим, людям, які живуть із ВІЛСНІДом. Насьогодні під постійною опікою київського Карітасу перебувають близько 100 таких осіб: надається допомога медичними препаратами, засобами гігієни,  продуктовими наборами, психологічна підтримка, допомога по веденню господарства, послуги медсестер, юридична консультація та інше.

Окрім  цього, Карітас Київ в міру своїх можливостей та жертовності благодійників допомагає  іншим людям похилого віку, пансіонатам,  ветеранам та інвалідам – що і стало можливим цього разу.

Проект допомоги геріатричним центрам вдалося реалізувати за повної фінансової підтримки національного оператора мобільного зв’язку “Київстар”. Компанія надала цільову матеріальну благодійну допомогу у розмірі 105.000 грн на задоволення потреб літніх людей, які перебувають у 12 геріатричних центрах в Україні. Формат допомоги залежав від потреб мешканців центрів: це постільна білизна і рушники, реабілітаційне та медичне обладнання, побутова техніка, будівельні матеріали, взуття тощо.

Допомогу отримали 12 геріатричних центрів у різних куточках України:
• Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (м. Хмельницький);
• Львівський геріатричний пансіонат (м. Львів);
• Чернiвецький герiатричний пансiонат (м. Чернівці);
• Комунальна установа Тернопільської обласної ради “Петриківський обласний геріатричний будинок-інтернат” (м. Тернопіль);
• Рівненський геріатричний пансіонат (м. Рівне);
• Чернігівський геріатричний центр (м. Чернігів);
• Одеський обласний госпіталь інвалідів війни (м. Одеса);
• Бородянський будинок-інтернат для старих та інвалідів (смт. Бородянка, Київська обл.);
• Комунальне підприємство “Дніпропетровський геріатричний пансіонат” (м. Дніпропетровськ);
• Горбаневський геріатричний пансіонат ветеранів війни та праці (м. Полтава);
• Луганський пансіонат для ветеранів війни та праці (м. Луганськ);
• Харківський геріатричний центр (м. Харків).

Також були організовані поїздки співробітників-волонтерів “Київстар” до будинків, де постійно проживають літні люди. Метою таких візитів було і просто знайомство та з’ясування потреб людей похилого віку, так і виконання різного роду робіт, які літні люди не в силах виконати самотужки.

«Для мене слово «турбота» асоціюється з піклуванням матері за дитину, допомогою ближнього чи просто дружньою порадою. Це щось дуже рідне, приємне, важливе. Проте варто зауважити, завдяки кому ми маємо бути вдячні за все це – нашим дідусям і бабусям. Це вони виховали наших батьків і турбувалися за нас більше, аніж за себе самих. Проте є велика кількість таких людей, які самотні, не доотримують належної уваги та турботи, є відкинутими суспільством, тягарем для держави.

Ми, як частина команди “Київстару”, спрямували свої сили і кошти на допомогу таким людям, на створення для них відчуття необхідності і важливості. І результатом співпраці з Карітасом ми на 100% задоволені!
», – ділиться враженнями Аня, одна із координаторів поїздки співробітників «Київстару» у геріатричні центри.


Categories: Новини

Залишити відповідь