Постраждалі від війни українці отримають допомогу від Євросоюзу та Карітасу Австрії

Екстрена допомога, підвищення стійкості та захисту вразливих осіб, які постраждали від війни в Україні – проєкт, що допомагає вимушеним переселенцям та місцевому населенню. Забезпечення реального доступу до захисту та задоволення базових потреб для постраждалого від війни населення в прифронтових районах на півночі, півдні та в центральній частині України.

Проєкт реалізовується у партнерстві з Карітасом Австрії та за підтримки Європейського Союзу (ECHO – Генеральний директорат європейського цивільного захисту та операцій з гуманітарної допомоги) у трьох містах України – Сумах, Чернігові та Запоріжжі.

Менеджерка проєкту Наталія Глушко відвідала команди місцевих організацій Карітасу Суми та Чернігів, де проєкт розпочав роботу. Мета візиту: знайомство з командами, оцінка готовності до імплементації проекту, виявлення слабких місць і потреб. «У 3 регіонах України люди, які постраждали внаслідок конфлікту, отримають допомогу для покриття їх соціального захисту та психосоціальних потреб», пояснює Наталія Глушко.

Допомога включає в себе продуктові та гігієнічні набори. Загалом майже 25 тисяч осіб зможуть отримати допомогу.

Також метою проєкту є злагоджена робота з громадами, задля більш якісного надання послуг. І з цією метою Карітас України та Карітас Суми провели зустрічі з представниками місцевих організацій.

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.