Image

Навчаємось, щоб служити ближньому в потребі!

0 Comments

В рамках проєкту: “Соціальна згуртованість та відповідальність за соціальні виклики у місцевих громадах та розвиток парафіяльного служіння на Західній Україні” пройшла перша навчальна зустріч Директора Карітасу Львів о. Андрія Сенейка із молодими парафіяльними волонтерами храму “Святих безсрібників Косми і Дем’яна”, що у с. Червоне, Золочівської ОТГ.

Адміністратор храму о. Микола Мандрик який очолює Княжий протопресвітерат згуртував навколо добрих справ чималу кількість молодих та ініціативних людей, які вже сьогодні із початком війни допомагають внутрішньо переселеним особам та мають велике бажання навчатись, щоб звершувати “християнську дияконію” в межах своєї парафії ще більш фахово та досконало.

Слід зазначити, що на території парафії знаходиться Червоненське Вище професійне училище, яке ще до війни о. Микола регулярно відвідував багато років, проводячи навчальні зустрічі зі студентами на морально-етичні теми. Завдяки своєму ревному душпастирському служінню священник виховав достойне молоде покоління небайдуже до соціальних викликів сьогодення.

Активний душпастир та Княжий протопресвітер спільно із молодим активом має велике бажання не лише створити при парафії соціальну групу волонтерів, а офіційно зареєструвати Благодійний Фонд Карітас-Червоне, який згодом зможе допомагати не лише всім потребуючим місцевої парафіяльної громади, але і всього Княжого протопресвітерату.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь