Image

Надія на відновлення зору та поповнення в родині – історія пари підопічних Карітасу Тернопіль

0 Comments

Історія кохання Віталія та Дар’ї розчулила багатьох людей. Подружжя приїхало до Тернополя з Краматорська в липні. Не могли наважитись на виїзд раніше, оскільки Дар’я має першу групу інвалідності по зору. Зараз вони отримали можливість поїхати закордон. Також закохані чекають на поповнення у сім’ї.

Дарія з Донеччини втратила дитину у першому шлюбі. Після викидня вона впала в кому, а згодом повністю втратила зір. Це стало для неї важкими випробуваннями. Після пережитого горя на жінку чекала ще одна біда – смерть матері. Дар’я залишилась повністю сама. Згодом вона познайомилася з Віталієм. Зрозумівши, що сильно його кохає, жінка погодилась стати його дружиною. Підтримка та любов чоловіка повністю змінили життя Дарії.

Дар’я та Віталій до останнього не могли покинути рідну оселю в Краматорську. Та все ж не могли і надалі залишатись у небезпечній зоні та наважилися евакуюватися. Так подружжя опинилося у Тернополі та звернулося до Карітасу по гуманітарну допомогу. Тут вони потрапили під супровід кейс-менеджера Карітасу Тернопіль.

За підтримки міської ради, туристичної агенції Рід-Тур та благодійної організації United for Ukraine, Віталій та Дар’я отримали можливість виїхати на три місяці до Відня, де Дар’ї спробують повністю чи частково відновити зір. Наразі триває процес налагодження контактів. І це ще не всі гарні новини цієї сім’ї. Вже в Тернополі вони дізналися, що незабаром стануть батьками. Сподіваємось, Дарія зможе не лише взяти на руки, а й побачити свою дитинку.

“Такі історії, серед багатьох, які ми чуємо в осередку, дають велику надію. Бути свідками того, як люди долають труднощі, як вони стають сильнішими та зміцнюють власну віру, попри в пробування та, здавалось, безнадійне становище – дає кожному відчуття, що шляхи Господні маловідомі та незрозумілі і лише згодом, коли ми дивимось в минуле, розуміємо для чого нам давались різні випробування та яке велике значення мають ті люди, які трапляються на нашому шляху, підтримуючи, розуміючи, допомагаючи”, – діляться у Карітасі.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проекти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь