Image

Модульне містечко на Чернігівщині отримало пральні машини від Карітасу та Procter & Gamble

Жителі модульного містечка у Новоселівці Киселівської громади під Черніговом отримали пральні машини та засоби для прання, – саме те, що просили люди.

Техніку та побутову хімію для мешканців містечка, які втратили власне житло внаслідок російської агресії, передали Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» та корпорація «Procter & Gamble» у рамках реалізації проєкту безкоштовних соціальних пралень «Піклування в кожен дім».

«Ми вдячні благодійникам за допомогу в облаштуванні побуту мешканців модульних містечок», – наголосила заступниця начальника Чернігівської ОВА Жанна Шерстюк.

Жанна Шерстюк та благодійники з Карітасу також ознайомилися з ходом робіт з облаштування модульного містечка для жителів мікрорайону Бобровиця обласного центру. Це містечко розташовується на території лижної бази у м. Чернігові. У планах представників «Карітасу» — передача пральних машин для мешканців і цього містечка.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проекти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь