Image

Лист про звільнення від оподаткування на страхування волонтерів

Ті, хто рятують життя… І це без перебільшення так, коли ми говоримо про волонтерів. Волонтери допомагають військовим, рятують цивільних, піклуються про потребуючих, дбають про тварин і дуже часто роблять це у вкрай важких умовах на територіях ведення активних бойових дій та у прифронтових зонах.

Допомагаючи іншим, волонтери наражають своє життя і здоров’я на небезпеку і, на превеликий жаль, випадки загибелі волонтерів під час надання допомоги є непоодинокими. Карітас України прагне запустити механізм, при якому життя та здоров’я волонтерів буде застраховане, а тому закликає вас підписати лист до Голови Комітету ВРУ щодо невідкладного прийняття законопроекту про звільнення від оподаткування податком з доходів фізичних осіб витрат неприбуткових організацій на страхування своїх волонтерів.

Подаруйте волонтерам у їх день свій голос, щоб застрахувати життя тих, хто жертвує собою заради допомоги іншим. Текст листа за посиланням:

Про підтримку листа просимо повідомляти за адресою: obalyan@caritas.ua, Олеся Балян, провідний юрист Міжнародного благодійного фонду «Карітас України».


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини