Карітас Київ та релігійні лідери світу

Карітас Київ надав допомогу та став ініціатором участі у допомозі людям модульного містечка у м. Ірпіні Делегації релігійних лідерів світу.

“Ініціативу про участь у заходах Карітас Київ виявили самі учасники делегації, тому нам надзвичайно приємно, що представники різних релігій, які прибули в Україну змогли побачили реальну ситуацію у деокупованому Ірпіні та долучитися до праці Карітасу Київ, який на постійній основі надає допомогу внутрішньо-переміщеним особам, людям постраждалим від війни та тим, хто втратив майно.

Сьогодні, зокрема, було надано 240 наборів допомоги. Це і продукти харчування і засоби гігієни людям, які змушені проживати у модульному містечку через втрату своїх будинків. Зараз ми працюємо над тим, щоб розширити нашу діяльність через створення Карітасу в м. Ірпені та оперативно реагувати на виклики і потреби постраждалих. Я дякую всім представникам різних релігій, які сьогодні прибули сюди, щоби підтримати, дати надію, показати, що світ реально розуміє, що російська агресія засуджена. Дякую за співучасть у стражданнях українського народу та запрошую до співпраці”, – підкреслив о. Роман Сиротич, директор Карітас-Київ.

Делегація релігійних лідерів світу приїхала до Києва з надзвичайною місією – молитви за справедливий мир! А також долучилася до планових заходів Карітасу-Київ у м.Ірпіні.

Представники цієї молитовної місії розпочали поїздку з Варшави і перебуватимуть в Україні до 26 травня. Релігійні діячі спільно молитимуться за припинення агресії Росії проти України, бомбардувань українських міст та за справедливий мир.

У складі делегації були представники США, Великобританії, Польщі, Італії та інших країн, а зокрема:

Rt. Rev. Dr. Jo Bailey Wells, Anglican bishop of Dorking, U.K., representative of the Church of England

Imam Yahya Pallavicini, president Islamic Religious Community (Italy) and coordinator of the European Muslim Leaders’ Majlis

Sr. Sheila Kinsey, FCJM, Co-Secretary of the Justice, Peace and Integrity of Creation Commission of the Union of Superior Generals, Catholic Church, Rome. Францискани

Lord Maurice Glasman, Labor peer (UK) and director of the Common Good Foundation

Rev. Dr. Mae Elise Cannon, Executive Director of Churches for Middle East Peace (USA)

Ms. Michele Dunne, OFS, Executive Director of Franciscan Action Network (USA)

Imam Shaykh Ibrahim Mogra, Religions for Peace (UK)

Ms. Rose Marie Berger, senior leader, Sojourners (USA)

Prof. Jose Casanova, Berkley Center for Religion, Peace and World Affairs, Georgetown University (USA)

Prof. Eli S. McCarthy, Georgetown University (USA)

Ms. Sara Prandi, member of Stopthewarnow (Italy)