Іпотерапія для дітей та молоді з інвалідністю

У рамках проєкту “Підтримка дітей та молоді з інвалідністю”, Карітас Запоріжжя продовжує допомагати бенефіціарам у покращенні їх психо-емоційного стану.

Іпотерапія – взаємодія зі спеціально навченими кіньми – вже давно здобула славу чи не найкращої методики. Спілкування з конями стало можливим завдяки кінному клубу «Deimos», що знаходиться в с. Розумівка, недалеко від Запоріжжя.

Нас чекали екскурсія територією, знайомство з кіньми та їх історіями. Серед них є і «вимушені переселенці» із Бердянська, і колишні спортивні призери, і 2-місячне лоша, що лишилося без матері.

Гості змогли погладити коней, погодувати їх морквою, яблуками та цукром-рафінадом. Ключовим моментом візиту стала прогулянка на конях. Деякі діти спочатку боялися високих коней та, переборовшисвій страх, отримали справжнє задоволення та радість.

Посмішки дітей у момент їзди верхом або годування коней – безцінні. Заради цих миттєвостей проєкт і впроваджує свою діяльність.

Команда Карітасу Запоріжжя висловлює подяку кінному клубу за допомогу в організації цього чудового заходу.

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/