Image

Оцінка та планування ризиків для журналістів. Вебінар – Карітас Харків

0 Comments

У контексті суспільних й економічних змін, які відбуваються в країні: революції, війна, зміна влади, а тепер ще і пандемія журналістам та медійникам доводиться звикати та працювати вже в нових умовах. Проте особиста безпека та оцінка ризиків при виконанні робочого завдання чи розслідування вкрай важлива.

Коли піднімається ця тема, нам зазвичай спадають на думку масові акції та протести. Але з 17 березня 2020 року ми маємо унікальну ситуацію майже для всього світу. Пандемію та карантин.

Нічого схожого наше покоління не переживало. Ми розуміємо, що особиста безпека журналістів – це досить велика та складна тема, але потрібно з чогось починати.

Розглянемо поняття особистої безпеки медійника та її складові, а також пропацюємо механізми: ✔ Виявлення джерел і причин ризику; ✔ Ідентифікація всіх можливих ризиків властиви з діяльності медійників у різних ситуаціях; ✔ Оцінка рівня окремих ризиків і ризику в цілому; ✔ Визначення допустимого рівня ризику; ✔ Розробка заходів щодо убезпечення або зниження ризиків.

Запрошений гість: Ірина Земляна, медіаекспертка Інституту масової інформації, тренерка з безпеки, секретариня Комісії з журналістської етики

Categories: Video | Відео

Залишити відповідь