Image

Особливості реєстрації в центрі зайнятості та умови отримання допомоги по безробіттю. Вебінар

0 Comments

Відбувся вебінар «ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ТА УМОВИ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ ПО БЕЗРОБІТТЮ».

Начальник відділу надання соціальних послуг Оболонської філії Київського міського центру зайнятості та доповідач вебінару Олена Бондарева розповіла:

“Робота центрів зайнятості в умовах карантину має певні особливості, з приводу чого виникає безліч питань у осіб, які з тих чи інших причин втратили роботу. Збільшення поінформованості потенційних клієнтів центру зайнятості полегшує спілкування та надає впевненості громадянам у тому, що їх права будуть реалізовані. Вважаємо, що таке спілкування має місце в умовах сучасності та вдячні за пропозицію взяти участь”.

Кейс-менеджер Кризового центру Благодійного фонду «Карітас-Київ», організатор вебінару Вікторія Кабацька зазначила: “Ідея провести цикл вебінарів у партнерстві з Київським міським центром зайнятості виникла з аналізу запитів людей, які звертаються за допомогою та консультаціями до фахівців «Карітас- Київ». І проведений вебінар показав ефективність такої взаємодії. Дякуємо Київському міському центру зайнятості за сприянння в організації та поведенні”.

Вебінар «ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ТА УМОВИ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ ПО БЕЗРОБІТТЮ» є першим з циклу вебінарів «Актуальні послуги служби зайнятості у період карантину».

Організатори онлайн-навчання Благодійний фонд «Карітас-Київ» та Київський міський центр зайнятості.

https://www.youtube.com/watch?v=fPK8wTcgo6U
Categories: Video | Відео

Залишити відповідь