Image

В Карітасі Харкова відбувся воркшоп на тему «Миротворчі підходи до вирішення конфліктів»

0 Comments

Діалог – це музика людських відносин. I можливість створювати, дереґувати чи виконувати цю музику – великий привілей.

Днями на базі Карітасу Харкова відбувся воркшоп для соціальних працівниць проєкту «Домашня опіка для ВПО на Сході України» та наших колег з Територіального центр надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова на тему «Миротворчі підходи до вирішення конфліктів».

Робота з людьми похилого віку та осіб з інвалідністю завжди вимагає особливого професійного підходу та правильного врегулювання будь-яких мінімальних конфліктів.

Завдяки професійному Інженеру Порозуміння, професійному фасилітатору – Ользі Клименко, присутні мали можливість почерпати багато цікавої інформації та виокремити такі моменти, як ненасильницьке спілкування, принципи ненасильницького спілкування, навчились розпізнавати що таке емпатія, а що таке симпатія та виконали декілька вправ на викравлення інформації. Розглянули такі поняття як медіація, принципи та етапи медіації та як досягнути діалогу, а саме процесу трансформації та вирішення конфліктів.

Дякуємо ГО «Простір Гідності» за надану можливість участі в такому пізнавальному та насиченому воркшопі для подальшої роботи з нашими підопічними.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини
uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: