Тижневик заходів Карітасу на протидію COVID-19

За період 2-08.11.20

Реалізація спільної акції P&G та Caritas Ukraine з підтримки чистоти у боротьбі з COVID-19 активно продовжується у Франківській області

Цього разу Карітас Івано-Франківськ отримав пральний порошок у капсулах. Допомогу передали медичним закладам:

Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня,

Івано-Франківський медичний університет,

Лікувально-діагностичний центр Святого Луки Івано-Франківського Архієпархіального управління,

Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр,

Івано-Франківський обласний перинатальний центр,

Центральна міська клінічна лікарня,

Івано-Франківський обласний фтизіопульмонолічний центр,

Міська клінічна лікарня № 1,

Лисецька центральна районна лікарня,

Івано-Франківський геріатричний пансіонат,

Обласний клінічний центр паліативної допомоги.

Мета акції – якісні засоби гігієни є доступні для усіх, адже саме дотримання чистоти є одним із заходів у боротьбі з коронавірусом.

Карітас Івано-Франківськ продовжує надавати допомогу сім’ям з дітьми, які опинилися у скрутному становищі через COVID-19

Люди отримують продуктові набори.

На допомогу можуть розраховувати:

• діти та молодь з інвалідністю, які проживають у сільських місцевостях;

• багатодітні сім’ї з числа ВПО, учасників АТО, місцевих жителів, які опинились в складних життєвих обставинах;

• діти позбавлені батьківських прав, які повернулися з інтернатних закладів.

Всього буде видано 165 продуктових наборів.

Допомога здійснюється в рамках проекту «Організація гуманітарної допомоги для сімей з дітьми та молоддю з інвалідністю, які опинились в складних життєвих обставинах внаслідок пандемії COVID-2019», за фінансової підтримки Карітасу єпархії Трір (Німеччина) Caritasverband Trier e.V.

Карітас Запоріжжя допомагає лікарням у боротьбі із COVID-19

На цьому тижнігуманітарну допомогу отримала 7-ма запорізька міська лікарня, яка приймає хворих на коронавірусну інфекцію.

Працівники БО «БФ «Карітас Запоріжжя» передали медичним працівникам лікарні 40 захисних костюмів.

Карітас Чернівці продовжує надавати допомогу людям, що постраждали від COVID-19

Господь привів нас до молодого викладача Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Івану лише 33 роки. Після перенесеного Ковіду сталося ускладнення – відмовляє печінка. А вдома – дружина, донечка і новонароджений синочок, якому ще не виповнився місяць.

Зараз Іван перебуває у важкому стані у Чернівецькій обласній лікарні з гострою печінковою недостатністю. Карітас Чернівці передав кошти (10 тис. грн.) на лікування Івана. Молимося щоб Господь дарував одужання Івану, а його рідним сил і терпіння у боротьбі за його життя.

Команда Карітасу Чернівці відвідала геріатричний центр та дитячий садочок в с. Михальча, Сторожинецького району

Команда Карітасу Чернівці відвідала геріатричний центр, в якому проживають 14 осіб похилого віку, та дитячий садочок в с. Михальча, Сторожинецького району.

Було надано допомогу у вигляді засобів гігієни. Директор геріатричного центру була приємно здивована нашою допомогою, тому що в цей час вони потребували саме прального порошку, так як мають проблеми із старою пральною машиною.

Продовжуємо реалізацію проекту «Піклування в кожен дім» в Дніпрі

Проект «Домашня опіка» Карітасу Донецьк в час пандемії COVID-19 підтримав своїх підопічних наборами засобів гігієни в межах спільної благодійної акції з P&G «Піклування в кожен дім».

Гігієна під час адаптивного карантину особливо значуща та необхідна.

Піклування та турбота про людей похилого віку є важливими складовими роботи соціальних працівників проекту «Домашня опіка» БФ «Карітас Донецьк у м. Дніпро».

Добрі справи робити легко.

Карітас Жовква передав засоби гігієни від P&G в дитячий будинок сімейного типу

В межах акції “Піклування в кожен дім”, яку спільно проводять P&G та Карітас України, представники Карітасу Жовква передали засоби гігієни у дитячий будинок сімейного типу “Писанка”.

Мама – вихователь сестра Віталія Лядрик Згромадження сестер св. Йосифа ОПДМ, с. Потелич.

Також продукцію передали для потреб Карітасу Сокаль.

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/