Асистент кадрового документообігу/HR assistant

Вакансія: Асистент кадрового документообігу

Графік: full time

Локація: Київ

МБФ «Карітас України» шукає асистента для допомоги організації роботи кадрового документообігу. Наша організація стрімко розвивається та збільшується в кількості персоналу, тому ми будемо раді долучити до команди помічника, з досвідом табелювання робочого часу та автоматизації процесів, які допоможуть нам якісно комунікувати та тим самим сповнювати місію нашої організації. Для нас важливо, щоб кандидат на цю позицію був уважним до деталей та був готовий навчатися, разом з тим міг би допомагати адмініструвати кадрові процеси, був уважним до запитів та до людей з якими співпрацює, відповідно до потреб організації, а також  – професійно оформлював потрібні документи, відповідно до чинного законодавства та вимог діючих стандартів, враховуючи особливості роботи неприбуткових організацій.

Основні обов’язки:

• Ведення проектних табелів обліку робочого часу працівників, відслідкування своєчасного підписання табелів
  • Підготовка підписаних табелів для аудиту та передача відповідному фінансовому менеджеру
  • Надання довідок працівникам за вимогою
  • Допомога в формування особових справ працівників
  • Реєстр переміщення кадрових документів
  • Збір та обробка необхідної інформації за запитом
  • Перевірка/звірка кадрових документів
  • Допомога в підготовці кадрової документації та своєчасне подання згідно запиту
  • Адміністрування кадрової документації (оформлення документів, оновлення, перевірка, супровід узгодження) і контроль їх виконання
  • Перевірка та підготовка документів до архіву
  • Допомога в проходженні внутрішніх та зовнішніх аудитів у частині кадрового документообігу
  • Робота в програмі BAF
  • Тісна співпраця з фінансовим департаментом

Вимоги

Кваліфікація:

• Вища освіта (Фінанси, Економіка).
  • Досвід роботи з кадровим документообігом не менше 2- х років.
  • Володіння наступними знаннями:
  • Кодекс законів про працю України;
  • Стандарти та уніфікування форм кадрової документації;
  • Стандарти правил та норм охорони праці, пожежної безпеки;
  • Стандарти правил внутрішнього трудового розпорядку (включаючи дистанційну роботу).
  • Формування та система оплати праці (проектної роботи);
  • Порядок розробки та заключення трудових договорів, регулювання трудових спорів;
  • Порядок розробки та впровадження політик та процедур, що регулюють кадрове діловодство;
  • Передові технології та програми кадрової роботи, стандарти та уніфіковані форми кадрової документації;
  • Методи оброблення інформації із застосуванням сучасних технічних засобів комунікацій;

Необхідні навички:

• Українська – вільно
  • Англійська – базовий
  • Впевнений користувач програм -1С, BAS
  • Здатність планувати та визначати пріоритети у роботі;
  • Увага до деталей;
  • Відмінні організаторські здібності;
  • Вміння використовувати сучасні технології з прийняття рішень та управління процесами;
  • Відмінні письмові та усні навички спілкування;
  • Орієнтованість на результат та дотримання дедлайнів
  • Системне мислення
  • Інноваційна грамотність – впевнений користувач MS Windows та MS Office – Word, Excel та PowerPoint (тексти, таблиці, формули, візуалізація і т.п.), додатків для веб-конференцій та ін.

Буде перевагою:

• Досвід роботи з табелюванням робочого часу великого штату працівників;
  • Досвід роботи в неприбуткових організаціях;

Ми пропонуємо:

• офіційне працевлаштування
  • конкурентний рівень заробітної плати
  • потрібні ресурси для виконання поставлених завдань
  • можливість професійного зросту
  • можливість бути в команді великої мережі Благодійних організацій

Ми пропонуємо більше, ніж просто роботу — з нами у вас є можливість розвиватися та долучитись до якісних змін у суспільстві!

Карітас України прагне створити та підтримувати середовище, яке пропагує основну цінність людської гідності та запобігає домаганням, зловживанням та експлуатації своїх працівників, партнерів та бенефіціарів.

Кандидат на цю посаду  перед співбесідою має ознайомитися з політиками та процедурами Системи Убезпечення та Кодексу поведінки співробітників.

З політиками та процедурами можна ознайомитися на нашому сайті: https://caritas.ua/sfg/

Звертаємо Вашу увагу на те, що дана вакансія передбачає проведення ряду перевірок, включно з  перевіркою рекомендацій від попередніх працедавців та перевіркою даних щодо судимостей.

Якщо у вас є успішний відповідний досвід і ви відповідаєте вимогам вакансії, надсилайте резюме та супровідний лист на електронну адресу: akholodnytska@caritas.ua

Термін розгляду надісланого резюме — від 1 до кількох тижнів до моменту закриття вакансії. Зверніть увагу, що для розгляду вашого резюме важливо, щоб ваш досвід, навички та мотивація долучитись до нашої команди (зазначені в мотиваційному листі) відповідали опису вакансії.