![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/72423559_1224329951106210_1572430966364831744_o.jpg)
Незабутні враження, корисні навички та знання, отримали діти під час перебування у пізнавально-відпочинковому таборі «Осінні канікули у Карітасі».
З 7 по 11 жовтня 2019 року, територія Карітасу Тернопіль перетворилася на простір, де від ранку до вечора діти гралися, спілкувалися, брали участь в духовних розважаннях, і у форматі квестів та інтерактивних ігор знайомилися із новими професіями.
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/72687843_1224329794439559_5131998942443077632_o.jpg?fit=640%2C427)
Кожен день у таборі, був розписаний і спланований похвилинно, та насичений цікавою навчальною і розвиваючою діяльністю в тандемі із розважальними заходами.
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/72343144_1224324204440118_4775261097731031040_o.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/72303271_1224328021106403_7068434889724395520_o.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/72912652_1224322114440327_3615404711294795776_o.jpg?fit=640%2C427)
Учасники табору мали можливість поспілкуватися з представниками різних професій: поліцейським, рятувальником, лікарем, барменом та стоматологом.
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/72313133_1224324257773446_8331235229859577856_o.jpg?fit=640%2C427)
Діти проявляли свої знання, спритність та кмітливість, змагаючись у квесті «Моя майбутня професія», взяли участь у майстер-класі «Здоровий та корисний перекус школяра»,а також спільно переглядали фільми з подальшим їх обговоренням.
Не обійшлося без релаксу, креативу та спільного обіду біля вогнища. Усі учасники малювали спільний малюнок, де змогли відобразити свої враження, почуття та побажання стосовно табору, що відбувся.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/72589893_1224329801106225_5102444873047343104_o.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/72714019_1224329784439560_57500214704996352_o.jpg?fit=640%2C427)
Часу нудьгувати не було, бо кожен був зайнятий тим, що йому дійсно подобається. Усі ці діяльності дуже згуртували дітей, вони з неймовірним запалом в очах ділилися враженнями про табір, а на завершення, гучними оплесками, зустріли чудову новину про екскурсію у найгарнішу печеру України «Млинки».
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/72344029_1224330117772860_3118889578295984128_n.jpg)
Грамотне поєднання насиченого дозвілля, продуктивного навчання із збалансованим харчуванням – це те, що потрібно дітям, особливо в часі канікул.
Грамотне поєднання насиченого дозвілля, продуктивного навчання із збалансованим харчуванням – це те, що потрібно дітям, особливо в часі канікул.
В рамках проекту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю» Карітасу України.
Дякуємо УСІМ, хто провів ці дні з нами!