![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/243558216_4771097242908946_8778014445520634323_n.jpg)
Святкування завжди наповнені радістю, надією, невичерпною енергією, щастям і, обов’язково, якоюсь загадковістю та казкою!
Саме так було і в Карітасі Борислав – зустріч поколінь і невимовна радість для всіх наших бабусь та дідусів!
Працівники Карітасу та учні Попелівської НВК організували для наших людей поважного віку, зокрема бенефіціарів проекту “Домашня опіка”, тематичний виступ “Якби молодість знала, а старість могла…” приурочений Міжнародному Дню людей похилого віку.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/243161814_4771095152909155_2049201669959180849_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/243521913_4771094202909250_5157684875583410374_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/243391154_4771094492909221_179961718914448838_n.jpg)
Святкування відбулось в тематичному “осінньому” кафе.
Щиро дякуємо Всім, хто долучився до цієї події, а особливо висловлюємо подяку невтомним працівникам Попелівської НВК – Тупичак Вірі Любомирівній та Мацьків Василю Богдановичу, а також усім школярам за організацію та активну участь у святкуванні!
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/243325607_4771095479575789_6752120277857528233_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/243693387_4771096986242305_3845464805280146855_n.jpg)
Дякуємо Всім дітям і молоді, які відвідують Карітас, за їхню небайдужість і любов до бабусь та дідусів! Дякуємо за смаколики, які були виготовлені власноруч нашими найменшими учасниками, та за концертну програму, яку підготувала наша молодь!
А також велика подяка Вам, наші бабусі та дідусі , за те, що ви у нас є!
Людська осінь, як і природа, буває різною. В одних, вона палахкотить розмаїттям барв, а в інших – тихим бабиним літом, в третіх – суцільним присмерком, а то й нудьгою, яка пливе у прірву безнадії. Проте, сьогодні, як і завжди, хочеться побажати Вам бути здоровими та щасливими. Ніколи не сумувати, а більше посміхатися. Нехай ваша старість буде радісною та забезпеченою. Низький Вам уклін! Ми Вас любимо!
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/