![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/322901928_706161391069003_6968258939648721535_n.jpeg)
Цьогоріч Вифлеємський Вогонь Миру має особливий сенс. Десять місяців повномасштабної війни розділили родини, вирвали з корінням мільйони українців, змінили наше життя, а наших захисників – позбавили здоров’я. Наші військові мерзнуть в окопах, а українські міста часто знеструмлені.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/321910980_664741592059282_6669904252775883117_n-1024x769.jpeg)
У Коломийському осередку Карітасу поділились Вогнем миру, який отримали від коломийських пластунів.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/322703775_603977254826636_6407888031210532241_n-1024x683.jpeg)
Передали Вифлеємський вогонь і в тернопільському осередку, також місцева організація “Пласту”.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/322866079_476426774668336_4349241827216463761_n-1024x768.jpeg)
Карітас Кривий Ріг завітав до Зеленодольської громади, зокрема до сіл Велика Костромка та Мар’янське. Під час зустрічі представники внутрішньо переміщених родин отримали не лише гуманітарні набори, а й Вифліємський вогонь миру. Ця подія – справжній символ віри у Перемогу світла над темрявою, добра над злом, України над росією.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/321645228_1309674669856285_5874240545501468512_n-1024x684.jpeg)
Стрийський “Пласт” передав Вифлеємський вогонь миру у місцевий «Простір, дружній до дітей». Підтримати цю передріздвяну традицію зібралися батьки та діти з числа внутрішньо переміщених осіб і працівники Карітасу.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/321752987_474945024815695_2046504728590048220_n-1024x768.jpeg)
У Карітасі Старокостянтинів вогонь також традиційно передали представники Національної скаутської організації “Пласт”.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/319291058_560309102606060_1346081485423131594_n-1024x461.jpeg)
У Карітас Бердичів настоятель парафії св. Йосафата УГКЦ завітав до осередку із Вифлеємським вогнем. Отець Іван привітав працівників та побажав миру, душевного спокою та любові один до одного.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/320198772_2569999896536748_6475952334592519084_n-1024x683.jpeg)
Вифлеємський вогонь завжди був і залишається символом – єдності, любові та допомоги одне одному. Передаючи Вогонь, ми нагадуємо та дякуємо одне одному за всі добрі вчинки, які об’єднують нас у боротьбі за перемогу України.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проєкти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/