![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/01/82442777_1315923768613494_8106844096544374784_n.jpg)
Новий 2020 рік для працівників організацій Карітас Тернопіль, Карітас Хмельницький та Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ» розпочався з робочої зустрічі в рамках проекту “Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю”.
Метою зустрічі стала необхідність спільно проаналізувати та обговорити, яким чином вже наступного року Карітас може забезпечити з місцевих джерел діяльність програми для дітей та молоді, яка сьогодні фінансується закордонними грантами.
Вже не сперше команда Карітасу піднімає питання самостійного фінансування соціально-педагогічних послуг, просвітницьких послуг та допомоги у вихованні і догляді для дітей із вразливим сімей.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/01/82268389_1315923361946868_8875504669703536640_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/01/82284261_1315923531946851_7987006842469351424_n.jpg)
В першу чергу, для цього вкрай необхідно розвивати місцеві партнерства та співпрацю, розвивати соціальні та соціально-культурні програми спільно із місцевою владою та громадськістю міста.
Працюючи вже понад 10 років з дітьми із вразливих сімей, можемо переконливо стверджувати, що потреба у наданні якісних соціальних послуг для вразливих категорій залишається незмінною, а подекуди зростає. Разом з тим в Карітасі за ці роки сформувались потужні високакваліфіковані команди фахівців, котрі мають чималий досвід у даній сфері, дотримуються міжнарожних стандартів якості та використовують інноваційні методики соціальної роботи із дітьми та молоддю. Накращим показником ефективності є сотні дітей, які стали впевненими, активними, успішними, вмотивованими молодими людьми, які з вдячністю відгукуються про Карітас і приходять знову вже як волонтери.
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/01/82578596_1315926048613266_5228416409867911168_o.jpg?fit=640%2C425)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/01/83140580_1315926191946585_5096056225158660096_o.jpg?fit=640%2C425)
Саме тому учасники зустрічі працювали над тим, щоб спланувати наступні кроки, для того, щоб діти могли і надалі отримувати підтримку, знання, навички та цінний досвід у молодіжному Центрі Карітас, які допоможуть їм долати труднощі, будувати своє майбутнє та гідне життя у суспільстві.