![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/12/269585391_1875212719351260_9056512131851182872_n.jpg)
16 грудня, напередодні свята Миколая, в Тернополі завершився чудовий флешмоб «Поспішай творити добро»
Акція відбулась з ініціативи Тернопільської Обласної Універсальної Наукової Бібліотеки у співпраці з Карітасом Тернопіль. Кожен читач міг не лише відвідати бібліотеку, а й зробити діло милосердя для підопічних фонду.
Варто відмітити, що учасниками флешмобу стали 134 особи різного віку та професії, це були як небайдужі студенти та учні Тернопільських шкіл, так і освітяни, журналісти, письменники, бібліотекарі та звичайно інтелегенція міста Тернополя.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/12/269024933_1875212742684591_3061428266236012290_n-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/12/269677007_1875212776017921_5662544062396985843_n-899x1024.jpg)
“Велике спасибі керівниці відділу міського абонемента ТОУНБ Віра Горошок– за ідею та оргінізацію. На завершення челенджу милосердя було зібрано 4 великі корзини продуктів та ящики із солодощами, мандаринами та яблуками, що будуть передані для потребуючих, самотніх, людей з інвалідністю та кризових сімей”, – зазначили в Карітасі Тернопіль.
Нехай цей челендж стане доброю мотивацією нових ініціатив милосердя, що можуть відбуватися в кожній установі та закладі!
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/