![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/87497832_590174684868815_8135438734670692352_o.jpg)
24 лютого 2020 року, в Сєверодонецьку розпочався тренінговий курс з громадянської освіти для активних жителів громад «Як наші цінності формують економіку в громаді і як це “пов’язати” з проектним менеджментом».
На заняттях присутні розібрались з тим, що таке цілі та завдання. Виходячи з цього, були обрані теми проектних заявок, направлених на розвиток громади.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/87991443_589399514946332_4658647959640997888_o.jpg?fit=640%2C480)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/87237873_589399038279713_763189102651637760_o.jpg?fit=640%2C480)
Це вдалось зробити завдяки чудовому тренеру Олені Ніжельській, в рамках проекту «Громадянська освіта і діалог — запорука сталого розвитку громади». Проект реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/87984759_590174674868816_5092241469566091264_o.jpg?fit=640%2C480)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/85183442_590174348202182_8726237449312796672_o.jpg?fit=640%2C480)
Метою проекту є заохочення до участі місцевих жителів та ВПО на місцевому рівні, шляхом створення діалогової платформи для просування ідей, в тому числі спільно з місцевою владою, а також обговорення проблем та викликів щодо соціальної єдності на основі діалогової платформи.