![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/120040882_1505433286320507_5796835770239621286_o.jpg)
В рамках діяльності проєкту «Запобігання торгівлі людьми, сексуальної та трудової експлуатації жінок і дітей» у вересні 2020 року в м. Подільськ пройшов семінар для представників державних структур на тему «Торгівля людьми та трудова експлуатація. Ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».
В семінарі взяли участь представники Куяльницької, Балтської, Окнянської ОТГ, представники районної адміністрації, навчальних закладів, поліції, ЦСССДМ, Центру зайнятості, Служби у справах дітей та інших учасників Національного механізму взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми.
В ході семінару розглянули актуальність проблематики торгівлі людьми, трудової та сексуальної експлуатації, види торгівлі людьми та сучасні її прояви, ознайомилися з міжнародним та внутрішнім законодавством, спрямованим на подолання цього негативного явища та допомогу потерпілим від торгівлі людьми.
Особливу увагу приділили ідентифікації потерпілих на рівні громад та втіленню в практичну роботу з потерпілими Національного механізму взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми, їх повноваженням та порядку взаємодії.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/119930883_1505431932987309_6028454401336877565_o-1024x768.jpg)
Учасників семінару привітав голова Подільської районної адміністрації Лазаренко Михайло Дмитрович, підкресливши важливість проблематики та участі всіх структур в подоланні злочину торгівлі людьми та трудової експлуатації.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/119971953_1505432222987280_8575609649692000740_o-1024x768.jpg)
За словами заступниці Куяльницького сільського голови Кунаренко Тетяни Володимирівни, такі заходи сприяють підвищенню рівня поінформованості та координації зусиль органів влади.
Дякуємо за співпрацю та участь в заході Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської облдержадміністрації, а також Куяльницькій ЦБС Подільського району Одеської області за гостинність та підтримку в проведенні семінару.
Проєкт реалізується завдяки фінансовому сприянню Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/