Image

В Одесі розпочинається новий проект з екстренної грошової допомоги ВПО

0 Comments

Відтепер евакуйовані до Одеси протягом останніх семи днів з окупованих територій чи зон бойових дій громадяни, зможуть отримати фінансову допомогу, щоб забезпечити себе найнеобхіднішим.

Відповідно до умов проєкту, можна отримати виплату в розмірі 6 660 грн на кожного члена родини (але не більше 4-х виплат на родину).

По допомогу можуть звернутися люди, котрі належать до наступних категорій населення:- переїхали до Одеси чи області протягом останніх 7 днів;

– втратили джерело доходу;

– мають інвалідність;

– самотні люди похилого віку (60 років і більше);

– багатодітні сім’ї (3 дитини і більше);

– одинокі батьки/опікуни (проживають разом з дітьми);

– вагітні/годуючі матері (діти до 2 років);

– важкохворі.

Щоб отримати грошову виплату, необхідно пройти анкетування у співробітників проєкту. Після відбору за критеріями вразливості, вимушено переміщена особа впродовж 3-х днів отримає SMS-повідомлення про зарахування до програми грошової екстреної допомоги. Виплата проводиться на банківський рахунок одноразово.

Грошова допомога надається на банківський рахунок, але тільки якщо ви не отримували грошову допомогу від інших благодійних організацій.

З собою необхідно мати такі документи: IBAN своєї банківської картки (довідка з реквізитами вашої банківської картки), ОРИГІНАЛ паспорта за місцем реєстрації (прописки), яка підтверджує, що особа проживала в зоні активних бойових дій, податковий номер (ІПН) та оригінали документів членів родини.

НА ЖАЛЬ, РЕЄСТРАЦІЯ НЕ МОЖЛИВА ЗА КОПІЯМИ.

Реєстрація відбувається в офісі Карітасу Одеса за адресою вул. Льва Толстого, 9

Телефон: 095 295 77 31 або 095 295 77 32.

Офіс працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: Новини

Залишити відповідь