![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/78133602_2527945640770494_1605860006794625024_o.jpg)
Подія присвячена Міжнародному дню людей з інвалідністю. Цей соціальний проект реалізується Карітасом Київ за підтримки Дніпровської райдержадміністрації в межах міської цільової програми «Соціальне партнерство».
«Головна ідея виставки – привернути увагу суспільства до потреб дітей та молоді з інвалідністю та сприяти зменшенню їхньої соціальної стигматизації, підвищенню толерантності та руйнуванню стереотипів відносно них», – розповіли у Благодійному фонді «Карітас-Київ».
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/77340234_2527946230770435_2386015054899183616_o.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/78731492_2527947100770348_6890688059021459456_o.jpg)
На фотографіях – діти та молодь, які відвідують Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району, і їхні батьки. Для них кожен день стає випробуванням і, одночасно, відкриттям нових можливостей.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/78757796_2527945980770460_5906227889161895936_o.jpg)
Розмаїття мрій та бажань, жагу до життя, терпіння й наполегливість, безмежну й безумовну любов, надію та прагнення щастя – усе відчуваєш, коли доторкаєшся поглядом до світлин.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/78454047_2527946374103754_2849404127346163712_o.jpg)
На заході були присутні – очільник Дніпровського району Петро Онофрійчук, його заступники Віктор Сушінець та Алла Загородня, представники всіх відділів та структурних підрозділів Дніпровської райдержадміністраці, а також представники Карітасу Київ Ірина Веремейчук, Оксана Варварич та Вікторія Кабацька.
«Сьогоднішній день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищених частин суспільства, – розповіла Алла Загородня, – Це добра нагода перевірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування достойних умов життя людей з інвалідністю».
Петро Онофрійчук подякував організаторам виставки та тим, хто опікується людьми з інвалідністю, адже надання щоденної підтримки й допомоги – це реальний прояв милосердя, людяності та любові до ближнього.
Виставка буде працювати у приміщені Дніпровської райдержадміністрації до 6 грудня.
Оглянути виставку можна за адресою: місто Київ, б-р Праці, 1/1. Вхід вільний.
Згодом виставка буде відбуватись і у інших місцях, про які ми повідомимо пізніше. Слідкуйте за новинами щоб дізнатися першими!