Image

В Івано-Франківську відбудеться прес-конференція з нагоди проведення акції “Нагодуй бідного”

0 Comments

У п’ятницю, 13 листопада о 13:00, у приміщенні благодійної їдальні Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ (вул. Лесі Українки, 1) відбудеться прес-конференція з нагоди проведення акції “Нагодуй бідного”.

Акція приурочена до Всесвітнього дня убогого, що цього року відзначають15 листопада, та буде безстроковою. Метою акції є допомогти продуктами потребуючим, а саме особам похилого віку, безхатченкам, багатодітним, малозабезпеченим сім’ям, вдовам, людям з інвалідністю та тим, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Акція “Нагоду бідного” об’єднала представники різних конфесій. На прес-конференції будуть присутні синкел соціального служіння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та директор Карітасу о. Володимир Чорній, адміністратор Івано-Фраківсько-Галицької архієпархії Православної Церкви України Архимандрит Феогност Бодоряк та о. Владислав Іващак Римо-Католицької Церкви України. У заході також візьме участь міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Після прес-конференції працівники благодійної їдальні роздаватимуть обіди потребуючим. Гарячі обіди щодня отримують біля 280 людей. Це безхатьки, люди з інвалідністю, малозабезпечені та багатодітні сім’ї.

Довідка: Акцію “Нагодуй бідного” оголосив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженнійший Святослав Шевчук під час Форуму соціального служіння УГКЦ «Соціальне служіння людині», який відбувся у жовтні 2020 року.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь