![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/05/60349952_2729735103722483_2941824702500306944_o.jpg)
11 травня 2019 року в колонній залі Харківської філармонії відкрилась фотовиставка «Почуй мій голос 2.0». Експозиція присвячена Дню Матері, що відзначається в Україні у другу неділю травня, й представила портрети тих, чиє життя назавжди змінила війна, жорстоко забравши їхніх дітей — Героїв.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/05/59822870_2729732990389361_4198238409086468096_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/05/60173299_2734979313198062_1696843494481461248_n.jpg)
Колись, кожна з них раділа вагітності, з трепетом очікувала народження малюка, годувала, не спала ночей, раділа першим словам, крокам, успіхам… Вела стежиною життя свій найдорожчий скарб… А сьогодні, лишилися лиш спогади, які мовчки промовляють до нас із портретів. Усе, що неможливо передати словами, ви побачите в їхніх очах.
На виставці також представлені портрети дружин загиблих Героїв, що були презентовані у лютому 2019.
Загалом тут 29 портретів матерів та 28 портретів дружин, чиє життя назавжди змінила війна, бо на Донбасі загинули їхні сини та чоловіки.
Ці світлини відвідувачі філармонії зможуть побачити в колонній залі протягом місяця, розповіла координатор проектів Карітас Харкова Марина Краснова: “Сама ідея показати цих жінок виникла ще восени того року. Ми починали фотографувати дружин і після цього вирішили продовжити і відзняти ще матерів. Фотовиставку ми готували місяць бо в нас не було багато часу. Матерів ми відзняли на урбанистичному пейзажі – це була одна із задумок авторів, щоб показати, що ці жінки живуть поруч з нами”.
![](https://i2.wp.com/caritas-ua.org/wp-content/uploads/2019/05/59926639_2729729783723015_4291669581455425536_o.jpg?fit=640%2C509&ssl=1)
Захід організований Карітасом Харкова в партнерстві з громадською організацією «Всеукраїнське об’єднання рідних загиблих, безвісти загиблих захисників України» та Харківською філармонією.