![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2533.jpg)
До Міжнародного Дня людей похилого віку у проекті Карітасу Харків «Домашня опіка для ВПО на Сході України» було проведено ряд тематичних заходів, зокрема круглий стіл на тему «Здійснення заходів, спрямованих на поліпшення медико-соціального захисту, реабілітації осіб похилого віку, ветеранів та людей з інвалідністю з числа ВПО, у тому числі одиноких мешканців міста Харкова». Учасники заходу поділилися досвідом та напрацюваннями із здійснення діяльності в цьому напрямі.
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2518.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2547.jpg?fit=640%2C427)
У круглому столі взяли участь: Ольга Аверіна – радник з питань внутрішньо переміщених осіб Харківської області; Любов Бутенко – керівник регіонального офісу БФ «Право на Захист»; Ніна Кусти – спеціаліст з моніторингу регіонального офісу БФ «Право на Захист»; Галина Юрченко – організатор культурних заходів БО «ХБОРДСХОИДГ» (Діти сонця) та Тетяна Цикало – мама дитини з інвалідністю БО «Діти сонця»; Мирослава Бєлєхова – ГС федерація організацій осіб з інвалідністю з дитинства та батьків дітей з інвалідністю України; Наталя Маренич – соціальний педагог Спеціального навчально-реабілітаційного відділу супроводу студентів з особливими освітніми потребами ХНУРЕ; Зоя Новікова – ГО «Всеукраїнська організація союз осіб з інвалідністю України»; Тетяна Каталевська – ГО «Наш світ»; Андрій Роханський – голова правління ГО «Інститут правових досліджень і стратегій»; Ілона Золотухіна – керівник проекту «Розширення можливостей національних та місцевих органів для захисту життя і прав у зв’язку з конфліктом на сході України»; Ірина Карнаухова – соціальний працівник проекту «Сприяння у доступі до медичного обладнання для соціально незахищених верств населення»; Марія Сех – керівник проекту Домашня опіка для ВПО на Сході України»; о.Ігор Табака – директор БО «БФ «Карітас Харків».
Дана зустріч виявилась досить цікавою та продуктивною, адже кожен із учасників ознайомив решту учасників круглого столу з роботою їх організації, поділився досвідом, напрацюваннями, статистичними даними і майбутніми викликами.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2633.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2644.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2690.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2616.jpg?fit=640%2C427)
Також для підопічних проекту «Домашня опіка» та людей 55+ була проведена святкова програма з музичними номерами-привітаннями, урочистостями та подарунками. А головною подією дня стала тематична фотовиставка «Краса немає віку».
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2694.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/71834581_3009185789110745_1009897976958550016_o.jpg?fit=640%2C427)
Організатори заходу забезпечили учасників тренінгу святковим фуршетом, гарним настроєм, незабутніми враженнями та емоціями.