![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/76994996_3140228732673116_3996015470296694784_n.jpg)
Напередодні зимових свят у проекті «Домашня опіка для ВПО на Сході України» по-особливому радісно, адже успішно завершилася акція по збору коштів на пледи для підопічних.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/77365500_3140228686006454_1584157446853623808_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/77376331_3140228799339776_4337203420273311744_n.jpg)
Дякуємо Українська Біржа Благодійності за те, що спільно з благодійниками, добротворцями та просто небайдужими людьми нам вдалося подарувати стареньким можливість створити затишок та комфорт у тимчасових помешканнях.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/78529647_3140228602673129_3709539777263960064_n.jpg)
Радіємо, що ця кампанія вплинула на серця, розум і сприйняття всього нашого покоління, що разом ми змогли підтримати 34 особи похилого віку з числа ВПО, які перебувають в складних життєвих обставинах.